SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0013. października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, sala gimnastyczna wypełniła się zaproszonymi gośćmi – Nauczycielami oraz Pracownikami Obsługi i Administracji naszej szkoły.

W tym dniu uczniowie kl. V i VI postanowili w szczególny sposób podziękować wszystkim pracownikom szkoły za wyrozumiałość i cierpliwość oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia. W prezencie uczniowie klasy V przygotowali skecz z morałem zat.: „Marzenia do spełnienia”, podczas którego zarówno widzowie, jak i aktorzy świetnie się bawili. Na zakończenie spotkania głos zabrał Pan Dyrektor, który przypomniał, że święto polskiej oświaty, potocznie nazywane Dniem Nauczyciela, upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowanej przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r.

Katarzyna Dudek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com