SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W środę 12.10.2016 r. kl. I-III oraz V-VI miały możliwość obejrzenia spektakli muzycznych. Młodsze dzieci zobaczyły "Dzwonnika z Notre Dame", a starsze - "Bogowie i Herosi - opowieści Afrodyty".

„Dzwonnik z Notre Dame” była to opowieść o garbatym Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem. Jego przygody opowiadał w zabawny sposób dowcipny Garguś zdobiący katedrę Notre Dame. Najważniejszym morałem oglądanej baśni było to, że innych powinniśmy cenić i kochać za to, co mają w głębi duszy i w sercu. Nie należy wydawać sądów po tym, jak ktoś wygląda lub jak się ubiera.

Kolejny spektakl opowiadał o Odyseuszu, który chce odnaleźć po latach drogę do ukochanej Itaki, Tezeuszu, który pragnie znaleźć wyjście z labiryntu Minotaura, Prometeuszu, który chce wykraść bogom ogień. Przewodniczką po tych historiach była Afrodyta - piękna bogini miłości, która przekonywała widzów, że od miłości jest już tylko krok do nienawiści czy zemsty.

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com