SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00We wtorek 18.10.2016 r. uczniowie klasy IIa i IIb wzięli udział w zajęciach przeprowadzonych przez pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie. Zajęcia związane były z tematem kształtowania postaw i wychowania do wartości.

Została przedstawiona historia "Po drugiej stronie gór - opowieść o tym, jak cenna jest woda" z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai. Dzieci miały okazję porozmawiać tym razem o wodzie - przede wszystkim o jej oszczędzaniu. Dzieci swoją wiedzę mogły sprawdzić w quizie "prawda-fałsz". Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w rozmowie i dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z wykorzystywaniem wody.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com