SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Otaczająca nas przyroda często zadziwia, zachwyca i budzi ciekawość, dlatego chcemy poznać ją jak najlepiej z bliska.

W tym celu w naszej szkole organizujemy "Żywe lekcje przyrody", na których uczniowie mogą nie tylko zobaczyć, ale nawet i dotknąć zwierząt egzotycznych i na co dzień niespotykanych. Tym razem mogliśmy oglądać płazy, a wśród nich były: żaby, kumaki, rzekotki, ropuchy, traszki i salamandry tygrysie. Każde zwierzę zostało także bardzo ciekawie przedstawione i opisane. "Żywe lekcje  przyrody" wzbogacają naszą wiedzę przyrodniczą i mocno utrwalają się w naszej pamięci.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com