SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 28 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole szczególna uroczystość.

Do grona uczniów Zespołu  Szkolno – Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 14 w Wiśle Wielkiej zostali przyjęci: Klaudia Adamczyk, Zuzanna Pietryja, Hanna Skrzypczyńska, Hanna Szewczulak, Lena Wala, Sergiusz Winkler. Świadkami tego wydarzenia byli rodzice i dziadkowie uczniów klasy I, zastępca burmistrza Pani Barbara Sopot-Zembok, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pan Mirosław Polok oraz nauczyciele i uczniowie. Pierwszoklasiści pod opieką wychowawczyni – Pani Beaty Chrobok – przygotowali program artystyczny. W pięknie udekorowanej na tę okazję sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne.
Kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie. Następnie dzieci dostąpiły zaszczytu pasowania na ucznia przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Potem z rąk pana dyrektora uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne, książki zakupione przez rodziców, a z rąk Pani Barbary Sopot-Zembok drobne upominki. Na koniec pan dyrektor Mirosław Polok oraz zastępca burmistrza Pani Barbara Sopot-Zembok skierowali do pierwszoklasistów ciepłe słowa, witając ich wśród „braci uczniowskiej” oraz życzyli wielu sukcesów w nauce.
W dalszej części uroczystości uczniowie klasy IIa i IIb wraz z wychowawczyniami - Panią Anną Kozyrą oraz Panią Agnieszką Marcinkowską – powitali pierwszaków i rozdali prezenty.
Podczas uroczystości prowadzonej przez uczennicę kl. V – Julię Bobiec – zarówno pierwszaki jak i uczniowie klas IIa i IIb zaprezentowali się wspaniale. Z całą pewnością dzień ten pozostanie na długo w pamięci pierwszoklasistów i ich rodziców.

Beata Chrobok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com