SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 9 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z tej okazji uczniowie klasy IIIa i IIIb przygotowali program artystyczno-multimedialny. Dzieci ubrane w odświętne stroje recytowały wiersze, śpiewały pieśni patriotyczne. Uczniowie szkoły mieli możliwość obejrzenia krótkich filmów pokazujących rzeczywistość czasów wojny, poznać sylwetki wielkich patriotów, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości. Zaprezentowano także film animowany pt. „Z dziejów naszej ojczyzny”, pokazujący historię Polski od czasów Mieszka I po czasy nam współczesne. Uroczystość uświetniły występy szkolnego zespołu wokalnego pod kierunkiem p. Katarzyny Dudek. Na koniec głos zabrał p. dyrektor Mirosław Polok, który podsumował prezentowane treści.

Joanna Janik-Zemczak, Elżbieta Winkler

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com