SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W środę 9.11.2016 r. uczniowie kl. I, IIa i IIb wzięli udział w zajęciach edukacyjnych „Tropem żubra” w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Pszczynie.

Zajęcia te miały na celu przybliżyć dzieciom różne wiadomości z zakresu edukacji przyrodniczej, ekologii oraz ochrony środowiska. Uczniowie podczas spaceru po zagrodzie obserwowali karmienie żubrów i zachowania innych zwierząt. Obejrzeli także film o historii żubrów pszczyńskich oraz zwiedzili Ośrodek Edukacji Ekologicznej, a w nim wystawy stałe i czasowe. Dzieci otrzymały zeszyty ćwiczeń „Tropem żubra”.
Lekcja przyrodnicza była okazją, aby spotkać się z królem puszczy oraz aby poznać inne gatunki zwierząt, które zamieszkiwały zagrodę (muflony, jelenie, daniele, sarny). Z pewnością wyjazd do Pokazowej Zagrody Żubrów w Pszczynie na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com