SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Zapraszamy do udziału w XXIV Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym.

Praca plastyczna ma ilustrować łakocie z koszyczka babuni, zawierające w swej nazwie głoski z szeregu syczącego (s, z, c, dz) i/lub szeregu szumiącego (sz, ż, cz, dż). Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich uczniów, przede wszystkim jednak dzieci z klas młodszych, a w szczególności te, które mają problemy z wymową głosek szeregu syczącego i szumiącego. Prace konkursowe należy składać w gabinecie logopedycznym do dnia 25 listopada.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com