SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00... z Panią Lucyną Jabłeką z Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie. We wtorek 15.11.2016 r. odbyła się kolejna już lekcja biblioteczna prowadzona przez pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie.

Uczniowie klas IIa i IIb uczestniczyli w trzecich zajęciach z cyklu „Edukacja globalna z wykorzystaniem spektaklu obrazkowego teatrzyku Kamishibai”. Dzieci wysłuchały tekstu Joanny Muller pt.: „Szkoła Czi- Tam” z ilustracjami Jagi Słowińskiej. Głównym tematem zajęć było prawo do edukacji. Dzieci poznały pojęcie "edukacja globalna" oraz dowiedziały się jak wyglądają szkoły w Azji, jak bardzo różnią się od tych w Polsce. Wysłuchały też, jakie przeszkody muszą pokonać dzieci w innych krajach, aby zdobyć wykształcenie.

Agnieszka Marcinkowska

Zdjęcia - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com