SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0023. listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekcji umuzykalniającej przygotowanej przez agencję Muzyczną „Kontra”.

Tematem tegorocznego spotkania były instrumenty dęte drewniane, ze szczególnym uwzględnieniem grupy saksofonów, ich rodzajów oraz wyjątkowej roli, jaką pełnią zarówno w muzyce klasycznej, jak i rozrywkowej. Dzieci poznały budowę tych instrumentów, sposób wydobywania dźwięku, ale przede wszystkim ich brzmienie prezentowane w różnych stylach muzycznych od klasyki, przez jazz, do muzyki rozrywkowej. Uczniowie poznali także instrument elektroniczny o nazwie EWI i jego duże możliwości brzmieniowe. W trakcie spotkania, jak co roku, nie zabrakło miejsca na wspólne muzykowanie i zabawę.

Katarzyna Dudek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com