SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dzień Świętego Mikołaja to jeden z piękniejszych dni dla prawie każdego dziecka...

…za wyjątkiem dzieci niegrzecznych, a ponieważ w naszej szkole są same dobre dzieci, toteż odwiedził nas Święty Mikołaj. Chociaż na początku naszej imprezy nie było tak wcale wesoło, bo okazało się, że jednak w szkole są łobuzy i Mikołaj posłał do nas swojego małego zastępcę, który przyniósł nam rózgę i obierki. Na szczęście wszystkie szkolne łobuziaki obiecały poprawę i Mikołaj przyszedł do nas z prezentami. A my za to zaśpiewaliśmy Mu kilka fajnych piosenek. Dziękujemy bardzo mikołajowym sponsorom za słodki prezent i radosne chwile :)

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com