SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Pani prezes Fundacji Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio" przesłała podziękowania za nasz udział w akcji "Kup pan szczotkę!".

Szanowni Państwo!

Piszę, aby serdecznie podziękować za udział Państwa w akcji "Kup pan szczotkę!" Dzięki Państwa otwartości na pomoc drugiemu człowiekowi, dzieci w najbiedniejszych krajach będą mogły nauczyć się myć zęby. I choć nigdy nie poznają swoich dobroczyńców, to będą wiedzieć, że są ludzie, którzy o nich myślą i potrafią się z nimi dzielić tym, co mają.

Paczki z darami obszyjemy płótnem i szczoteczki niebawem wyruszą drogą morską, aby dbać o uśmiechy małych Afrykańczyków. Na miejscu misjonarze rozdadzą je dzieciom, aby mogły nauczyć się dbać o swoje zęby. Dziękujemy za ten gest solidarności z ubogimi mieszkańcami świata.

Z wyrazami szacunku

Justyna Janiec-Palczewska

Prezes Fundacji

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com