SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0013 XII 2016 r. Piotr Beer (kl. II a) oraz Amelia Gałuszka (kl. III a) wzięli udział w XXI Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym „Znam twórczość Zofii Staneckiej”, który miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 7 w Gliwicach.

W konkursie uczestniczyło 26 uczniów z klas 2 i 3 ze szkół podstawowych z terenu Śląska: Gliwic, Zabrza, Tarnowskich Gór czy Mysłowic. Uczestników konkursu obowiązywała znajomość 3 książek Z. Staneckiej – na ich podstawie odpowiadali na szczegółowe pytania związane z treścią książek, rozwiązywali krzyżówkę i test wyboru oraz zadanie z cytatami. Uczniowie wykonali także wcześniej pracę plastyczną, która podczas konkursu podlegała ocenie.

Nasi uczniowie znaleźli się w ścisłej czołówce:
Amelia Gałuszka zajęła IV miejsce – wyróżnienie, natomiast Piotr Beer zajął V miejsce.

Po konkursie odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Zofią Stanecką, która opowiadała o pracy pisarza. Po spotkaniu dzieci otrzymały autografy pisarki w książkach.

Serdecznie gratulujemy Amelce i Piotrkowi zajęcia wysokich miejsc w konkursie!!!

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com