SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0010 stycznia 2017 r. klasy II a i II b odwiedziły zaprzyjaźniony od lat Ośrodek Matka Boża Różańcowa w  Pszczynie-Starej Wsi. Dzieci miały możliwość obejrzenia, niepowtarzalnego jak zwykle, przedstawienia jasełkowego przygotowanego przez podopiecznych Ośrodka.

Z wielkim zaciekawieniem nasi uczniowie śledzili losy Św. Józefa i narodzin Małego Jezuska, nagradzając występ gromkimi brawami. Wszystko przeplecione było pastorałkami zagranymi i zaśpiewanymi na żywo. Było to dla naszych małych uczniów wielkie przeżycie, a jasełka to wydarzenie na które czeka się cały rok. Po wszystkim czekał nas poczęstunek oraz  możliwość zwiedzania pracowni przyrodniczej Ośrodka, która bardzo spodobała się dzieciom :)
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Ośrodka Matka Boża Różańcowa za  zaproszenie i coroczną możliwość uczestniczenia w tak wspaniałym i wzruszającym przedstawieniu.

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com