SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Okres świąteczny to czas spotkań, radości i życzeń. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej czas ten był szczególny w dniach 10, 11, 12 stycznia.

W murach naszej szkoły gościliśmy wówczas  seniorów, naszych dziadków, niepełnosprawnych przyjaciół z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pszczynie, rodziców oraz mieszkańców nie tylko naszej miejscowości. Uczniowie i przedszkolacy przedstawili gościom swój występ jasełkowy, rodzice upiekli wspaniałe ciasta dla babć, dziadków i podopiecznych WTZ, a nauczyciele, pracownicy szkoły oraz starsi uczniowie przygotowali pięknie nakryte stoły, kawę i herbatę. Przez 3 dni towarzyszyła nam wspaniała atmosfera. Nasi goście okazywali wielką radość i zadowolenie po przedstawieniu, a my cieszyliśmy się, że znów tak licznie przybyli do naszej szkoły.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com