SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 08.02.2017 r. w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci klas 0 – VI.

Organizatorem balu byli rodzice uczniów klasy pierwszej, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację imprezy (wystrój sali, słodki poczęstunek, nagrody dla każdego przebranego dziecka oraz dzieci biorących udział w konkursach). Bal odbywał się w dwóch grupach. Dzieci były przebrane w piękne fantazyjne stroje. Bal prowadził  wodzirej, który tańczył z dziećmi oraz organizował różne konkursy. Uczniowie wzięli także udział w konkursie na najpiękniejszy strój karnawałowy. Wszyscy świetnie się bawili, była to niezapomniana impreza, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
Za pomoc w organizacji balu i dofinansowanie pragniemy podziękować:
- rodzicom uczniów klasy I;
- rodzicom z grupy „0”;
- Radzie Rodziców;
- wodzirejowi.

Beata Chrobok

Galeria zdjęć (klasy 1-3) - tutaj

Galeria zdjęć (klasy 4-6) - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
4 4
4 4
dni
1 1
9 9
godzin
1 1
7 7
minut
0 0
2 2
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com