SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0020.02.2017 uczniowie kl. IV-VI wzięli udział w warsztatach ekologicznych przeprowadzonych przez animatorów edukacji ekologicznej Fundacji Ekologicznej ARKA w zakresie szkodliwości palenia śmieci.

Dzięki burzy mózgów, dyskusji, prelekcji i pracy w grupach uczniowie starali się określić sposób nielegalny i szkodliwy pozbywania się odpadów oraz poznali konsekwencje palenia śmieci w piecu domowym. Bogacili słownictwo o takie terminy jak: ekologia, surowce, 3R, recykling, zagospodarowanie odpadów, niska emisja. Po obejrzeniu prezentacji „Kochasz dzieci nie pal śmieci” dyskutowali na temat sposobów na prawidłowe zagospodarowanie odpadów oraz dlaczego palenie śmieci jest takie szkodliwe.

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com