SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.007 marca uczennice naszej szkoły z klasy V - Julia Bobiec i Julia Stencel wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dotyczącym znajomości książki pt. „Panna z mokrą głową” oraz życia i twórczości Kornela Makuszyńskiego.

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie i Miejska Biblioteka Publiczna, filia w Czarkowie. Uczennice po zapoznaniu się z życiorysem pisarza i przeczytaniu książki mogły przystąpić do testu wiedzy i rywalizować z drużynami z 13 innych szkół podstawowych gminy Pszczyna i powiatu pszczyńskiego. Inicjatywa konkursu i pomoc w przygotowaniu należały do bibliotekarza szkolnego pani  Katarzyny Altman-Nycz.

W oczekiwaniu na wyniki mogliśmy wysłuchać hymnu szkół, których patronem jest Kornel Makuszyński oraz uczniowie przedstawiali scenki z książek pisarza np. „Szatan z siódmej klasy”, „Awantura o Basię”.

Konkurs zakończył się rozdaniem pamiątkowych dyplomów i gadżetów dla uczestników oraz gier edukacyjnych dla szkół, którą przekazano Dyrekcji naszej szkoły.

Katarzyna Altman-Nycz

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com