SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci panie ze świetlicy zorganizowały spotkanie z Panią Jadwigą Michułką z biblioteki publicznej.

Pani Jadzia przeprowadziła lekcję biblioteczną. Na początku spotkania zaprosiła wszystkich uczniów do korzystania z biblioteki i gorąco zachęcała do czytania książek. Następnie głośno odczytała „Bajkę o brzydkim misiu” pochodzącą z książki Ewy Nowak „Wszystko, tylko nie mięta”. W trakcie lektury dzieci tworzyły wizerunek misia narysowanego na brystolu. Po pracy plastycznej dzieci swobodnie wypowiadały się o postawach bohaterów i ich uczuciach. Później każdy z uczestników zajęć przedstawił swojego pluszowego misia i opowiadał jego historię. Pani bibliotekarka przedstawiła inne książki, których bohaterem jest miś. Na zakończenie spotkania dzieci podpisały się pod pracą plastyczną i wręczyły plakat Pani Jadzi, aby ten uświetnił wystrój biblioteki. W nagrodę dzieci otrzymały „słodką” niespodziankę. Cieszymy się, że zajęcia przebiegały w sympatycznej i miłej atmosferze, a dzieci potrafiły wzorowo współpracować w grupie.

Izabela Kościelny, Mirosława Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com