SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Wielka Liga Czytelników". Jest to projekt czytelniczy skierowany do uczniów klas 1-6 szkół podstawowych.

Pierwszy etap konkursu polegał na zdobywaniu sprawności czytelniczych poprzez czytanie książek i rozwiązywanie przygotowanych do nich testów. Etap ten z 10 wymaganymi sprawnościami ukończyło 3 uczniów z kl. I-III - Kacper Bobiec, Jakub Gruszka i Judyta Wrożyna oraz z kl. IV-VI - Zuzanna Nocoń, Julia Bobiec, Tomasz Beer. Uczniowie ci reprezentowali naszą szkołę podczas wojewódzkiego półfinału, który odbył się w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Katowicach. Młodsze dzieci rozwiązywały drużynowo test dotyczący książki Bronisławy Ostrowskiej "Bohaterski miś", a starsze - "Tomek na czarnym lądzie" Alfreda Szklarskiego. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do półfinału. Mamy nadzieję, że czas spędzony na rodzinnym czytaniu na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com