SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Uwaga rodzice uczniów klas I-IV i oddziałów przedszkolnych. 18 maja, w czwartek, odbędzie się w szkole spotkanie z autorem książek dla dzieci Waldemarem Cichoniem.

W związku z tym, że będzie możliwość zakupienia książek z imiennym autografem w cenie 20 zł każda książka, prosimy o porozmawianie z dzieckiem i uwzględnienie tego, że należy mieć przy sobie w tym dniu odpowiednią kwotę, ewentualnie można również uczestniczyć w spotkaniu. Wszystkie informacje o spotkaniu można uzyskać w bibliotece szkolnej, ponadto można zajrzeć na stronę autora www.waldemarcichon.pl oraz na stronę facebook: Cukierku, Ty łobuzie!

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com