SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Wyróżnienie dla ZSP w Wiśle Wielkiej w konkursie przyrodniczym „Co rośnie i hasa w naszych pszczyńskich lasach?”

8 maja 2017 r. w sali Ośrodka Hodowli Żubrów i Edukacji Leśnej w Jankowicach po raz VI odbył się konkurs przyrodniczy dla klas II i III szkół podstawowych „Co rośnie i hasa w naszych pszczyńskich lasach?”. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Studzienicach we współpracy z Nadleśnictwem Kobiór. Tym razem do rywalizacji stanęło 11 drużyn. Zespół Szkolno-Przedszkolny godnie reprezentowali nasi uczniowie: Anna Lukasek z klasy IIIa i Jakub Gruszka z klasy IIb. Zawodnicy zmierzyli się z pięcioma różnymi zestawami pytań, zagadek i łamigłówek przyrodniczych. Był m.in. test wiedzy ogólnej o lesie, czy rozpoznawanie drzew. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą na temat znaczenia przyrodniczego i gospodarczego lasu oraz trybu życia wielu zwierząt leśnych. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a poziom umiejętności bardzo wysoki.

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com