SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Waldemar Cichoń - autor serii książek o przygodach kota Cukierka, której część pierwsza „Cukierku, ty łobuzie” będzie lekturą szkolną w nowym roku szkolnym - spotkał się z uczniami naszej szkoły.

Autor opowiedział jak powstał cykl książek o niesfornym kocie i jego przygodach. Dowiedzieliśmy się, że są to faktyczne historie z życia rodziny pana Cichonia, jego dwóch synów Marcela i Maćka i dwóch już teraz kotów. Po wysłuchaniu historii Cukierka i fragmentu jednej z części – „Jak się masz Cukierku”, uczniowie zadawali pytania, autor udzielał odpowiedzi. Na koniec były brawa i pisemne podziękowanie za ciekawe spotkanie.
Na koniec była możliwość zdobycia autografu autora i łapy kota (pieczątka) na przykład w zakupionej książce. Biblioteka szkolna wzbogaci się o książki pana Waldemara Cichonia, które uczniowie już niedługo będą mogli wypożyczać.

Katarzyna Altman-Nycz

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com