SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Filia Biblioteki Publicznej w Wiśle Wielkiej, we współpracy z świetlicą i wychowawczynią kl. I ZSP, zorganizowały konkurs plastyczno-czytelniczy "W krainie Kopciuszka".

Uczniowie kl. I z ogromnym zapałem wzięli udział w konkursie. Wszystkie prace plastyczne zostały wyeksponowane na tablicy w bibliotece. Dnia 29.05.2017 r., na zaproszenie pani bibliotekarki Jadwigi Michułki, dzieci wzięły udział w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu. Wręczono dyplomy i ciekawe nagrody (książki, foldery, bidony, słodycze).

I miejsce zajęła - Hanna Szewczulak
II miejsce zajęła - Hanna Skrzypczyńska
III miejsce zajęła - Kinga Szuster
Wyróżnienie zdobyła Katarzyna Gajda

Pozostali uczniowie otrzymali również dyplomy i symboliczne nagrody. W trakcie spotkania została odczytana bajka o Kopciuszku, po czym dzieci odpowiadały na zadane pytania. Następnie pani Jadzia oprowadziła wszystkich po bibliotece i gorąco zachęcała do częstszych odwiedzin. Spotkanie to umiliła biesiada przy domowym cieście, które upiekła pani Jadzia i pysznym soku. W podziękowaniu za wspaniale spędzony czas w bibliotece, dzieci wręczyły pani bibliotekarce bukiet ogrodowych kwiatów, laurkę i słodki upominek.

Dzięki temu spotkaniu uczniowie na zawsze zapamiętają, że „Biblioteka, to przepiękna kraina, w której świat fantazji się zaczyna. Otwarta jest dla każdego, dla dużego i małego”.

Beata Chrobok
Izabela Kościelny
Mirosława Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com