SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka "na zdrowo, wesoło i sportowo".

Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli w teren, by lepiej poznać uroki krajobrazu naszej miejscowości. Dzieci klas młodszych dzielnie maszerowały szlakiem wzdłuż brzegu Zapory Łąckiej, natomiast starsi uczniowie podziwiali przyrodę Zalewu Goczałkowickiego i Łąckiego na rowerach. Po rajdzie, w szkole, na wszystkie dzieci czekała niespodzianka - pizza i soczek. Wszyscy uczniowie mogli zobaczyć jaka piękna jest "nasza mała ojczyzna" i choć wrócili zmęczeni, byli bardzo zadowoleni.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com