SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00We wtorek 30. maja 2017 r. klasy I, IIa i IIb były na wycieczce klasowej w Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach. Oprócz zwiedzania muzeum dzieci brały także udział w różnych warsztatach.

W muzeum uczniowie obejrzeli wystawy czasowe związane z młynarstwem, piekarstwem, bednarstwem, kołodziejstwem i szewstwem oraz autentyczne maszyny, urządzenia i narzędzia. Dzieci oglądały prezentacje multimedialne, hologramy oraz brały udział w interaktywnych zabawach. Kolejnym punktem programu były warsztaty „Mali włoscy kucharze” w Przystani Turystycznej w Leśniowie. Pod okiem profesjonalnego kucharza dzieci samodzielnie robiły kolorową i smaczną pizzę. Wielkie emocje wzbudziły warsztaty „Słodko, słodko w Hokus Pokuss”. W manufakturze słodyczy każde dziecko miało możliwość zapoznania się z produkcją słodkości oraz wykonania swojego kolorowego lizaka. Następnie w Etno Jurze podczas ostatnich warsztatów „Kreatywne zabawy dla młodszych i starszych” uczniowie pod okiem fachowców zrobili zabawki z siana. Całodniowa wycieczka do Żarek na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci!!!

Anna Kozyra

Galeria zdjęć nr 1 - tutaj

Galeria zdjęć nr 2 - tutaj

Galeria zdjęć nr 3 - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com