SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Za nami kolejny - trzeci już - Szkolny Piknik Rodzinny. W sobotnie popołudnie 3. czerwca dziedziniec szkoły został wypełniony muzyką i dobrą zabawą, ale przede wszystkim dziećmi, ich rodzicami i mieszkańcami Wisły Wielkiej.

Po oficjalnym przywitaniu przybyłych w mury naszej szkoły gości przez dyr. szkoły Pana Mirosława Poloka i przedstawicielkę Rady Rodziców Panią Karolinę Brudek, na scenie pojawiły się dzieci biorące udział w zajęciach tańca nowoczesnego prowadzonych przez Panią Karolinę Głowińską. Następnie umiejętnościami gry na instrumentach mogli pochwalić się uczniowie Ogniska Muzycznego przygotowani przez Panią Grażynę Wierę. Największe emocje wzbudziły występy dzieci przedszkolnych i zerówki, które pod okiem swoich wychowawczyń przygotowały wierszyki i piosenki dedykowane rodzicom. Dzieci zaprosiły wszystkich zebranych do wspólnej zabawy. Po występach najmłodszych aktorów rozpoczęły się zmagania konkursowe uczniów z kl. II-VI w szkolnym „Mam Talent”. Do konkursu zgłosiły się aż 34 osoby, które wystąpiły w 16-stu grupach, w dwóch kategoriach – wokalnej i tanecznej. W jury zasiadły Panie Barbara Uszok i Joanna Janik-Zemczak. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali cenne nagrody. Następnie przyszedł czas na zumbę. Trenerka, Pani Elżbieta Twardzik, zachęciła zarówno młodszych, jak i tych nieco starszych uczestników pikniku, do wspólnego ćwiczenia przy muzyce. Kolejną niewątpliwą atrakcją był pokaz sztuk walki przygotowany przez Panów: Ryszarda Bochma, Tomasza Kołeczko oraz Łukasza Morżoła. W pokazach tych swoje, zdobyte podczas dodatkowych zajęć, umiejętności zaprezentowali nasi uczniowie.
Ponadto na sali gimnastycznej szkoły odbyły się zawody sportowe dla dzieci i ich rodziców prowadzone przez Pana Piotra Dąbkowskiego z Pszczyńskiej Akademii Sportu,  za udział w których wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Oprócz tego dzieci mogły ozdobić swoje twarze oryginalnymi rysunkami, a także malować na długich, rozłożonych na korytarzu kartkach. Gorącą atmosferę festynu chłodziły lody, napoje, można było posilić się frytkami, hot-dogami, pysznym ciastem i popcornem. Nad nagłośnieniem i oprawą muzyczną pikniku czuwał Paweł Przybyła.

Za zaangażowanie w przygotowanie tak udanej imprezy należy podziękować przede wszystkim Rodzicom uczniów z kl. V, a w szczególności Pani Karolinie Brudek, jak i Pani Urszuli Kubicy z Rady Rodziców. Ponadto wychowawczyni kl. V Pani Katarzynie Dudek, Pani Barbarze Uszok, Panu Marianowi Puchałce, wszystkim uczestnikom i Gronu Pedagogicznemu.

Sponsorzy szkolnego pikniku to:
Sołtys i Rada Sołecka Wisły Wielkiej
Piekarnia-Cukiernia „u Brzęczka” w Pszczynie
Piekarnia-Cukiernia „Jasiek” w Pszczynie
Kaufland Pszczyna
„Sztamfer-Burger Bar” w Pszczynie
Restaurcja „u Przewoźnika” w Tychach
Kebab „Antalya” w Strumieniu
LKS Wisła Wielka i E-Biuro Market
Pan Adrian Winkler
Rodzice kl. V i Pani Halina Kolarczyk
WBK Bank Zachodni
Urząd Miejski Pszczyna
Optyk „Karolina”

Galeria zdjęć nr 1 - tutaj

Galeria zdjęć nr 2 - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com