SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniach 8-9.06.2017 r. uczniowie klasy IIIa byli na wycieczce klasowej w Górach Świętokrzyskich.

Dzieci zwiedziły słynne Muzeum Zegarów Przypkowskich w Jędrzejowie. Następnie w Chęcinach zobaczyły ruiny średniowiecznego zamku. Po Przyjeździe do Kielc był czas na krótki spacer po mieście. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia Pałacu Biskupów Krakowskich oraz rezerwatu geologicznego „Kadzielnia”.
Drugiego dnia uczestnicy wycieczki weszli na Święty Krzyż w Górach Świętokrzyskich, zwiedzili Muzeum Przyrodnicze oraz Zespół Klasztorny Bernardynek.
Wycieczka ta miała wiele walorów poznawczych i wychowawczych. Rozbudziła w dzieciach zamiłowanie do krajoznawstwa i turystyki. Przechadzając się wśród ruin zamku w Chęcinach dzieci podziwiały wspaniałe widoki urokliwych Gór Świętokrzyskich. Nie lada atrakcją dla uczestników wyjazdu okazało się wejście na szczyt Łysej Góry i zwiedzanie Klasztoru Św. Krzyża. Wszystkich zachwyciły niezwykłe gołoborze, które stanowią niewątpliwą atrakcję tego regionu. No i pogoda dopisała :)

Elżbieta Winkler

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com