SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0014. czerwca 2017 r. uczniowie klasy I, IIa i IIb wzięli udział w imprezie „Dzień Dziecka z Mundurem”, która odbyła się na Stadionie Miejskim w Pszczynie.

Dzieci mogły spotkać funkcjonariuszy z pszczyńskiej policji, pszczyńskich strażaków, strażników miejskich, ratowników z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego, wojskowych, pracowników Zakładu Karnego w Cieszynie i wielu innych. Przedstawiciele każdej z tych służb pokazali najmłodszym, na czym polega ich praca.
Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się pokazy tresury psa, akcja ratunkowa podczas symulowanego wypadku czy "winda strażacka". Najmłodsi mogli także m.in. zobaczyć samochody służbowe policji, straży pożarnej, służby więziennej. Oprócz tego odbyły się liczne pokazy udzielania pierwszej pomocy, a na każdym stoisku na dzieci czekały gadżety przygotowane przez jednostki biorące udział w wydarzeniu.

Galeria zdjęć nr 1 - tutaj

Galeria zdjęć nr 2 - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com