SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 27.10.2017 r. w naszej szkole miała miejsce podniosła uroczystość - pasowanie pierwszoklasistów.

 

Do grona społeczności Zespołu Szkolno–Przedszkolnego zostali przyjęci: Nikodem Fuchs, Maja Grolik, Angelika Gudyka, Adam Jasiński, Maksymilian Kałamała, Wiktor Lazar, Kamil Muras, Bartłomiej Nowok, Emilia Nowok, Karol Oko, Martyna Pajonk, Marcel Pinocy, Mateusz Prusek, Paweł Siuta, Łukasz Stec, Bartłomiej Swadźba, Amelia Wilk.

Blasku, powagi i świetności tej uroczystości dodali zaproszeni goście: rodzice klasy I, sekretarz Rady Gminy Pani Celina Biel, Pan Dyrektor Mirosław Polok, nauczyciele i uczniowie. Uroczystość rozpoczęła się występem dzieci klasy I. Uczniowie zaprezentowali spektakl słowno – muzyczny, następnie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Małgosię Kubicę. Z kolei głos zabrała Pani Celina Biel i Pan dyrektor Mirosław Polok, który złożył pierwszakom życzenia i wręczył pamiątkowe dyplomy, a przedstawicielka rodziców – pamiątki pasowania. W dalszej części uroczystości uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią Panią Beatą Chrobok powitali pierwszaków prezentując piękne wiersze i piosenki oraz rozdając miłe upominki. Ten ważny dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Joanna Janik-Zemczak

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com