SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W naszej szkole 6 grudnia zjawił się niezwykły gość. Gościem tym był oczywiście Święty Mikołaj, który przyniósł nam prezenty.

Chociaż nie wszyscy na nie zasłużyli, jednak Święty Mikołaj ma dobre serce i obdarował wszystkich w szkole. Naszemu gościowi podziękowaliśmy nie tylko słowem, ale i piosenką i to nie jedną. Mikołaja zaprosiliśmy do szkoły na przyszły rok, a Radzie Rodziców dziękujemy za zasponsorowanie słodkości.

Tradycją  w naszej szkole są wigilijki klasowe i wspólne kolędowanie całej społeczności szkolnej. W ostatnim dniu zajęć przed Świętami Bożego Narodzenia zebraliśmy się najpierw w klasach, by podzielić się opłatkiem i posilić pysznymi świątecznymi ciasteczkami i ciastami, a następnie na korytarzu szkolnym, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, śpiewali kolędy i składali sobie życzenia świąteczne. Tym miłym spotkaniem zakończyliśmy rok 2017 w szkole.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com