SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 19.01.2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży z klas I-III i IV-VII.

Organizatorem balu byli rodzice dzieci klasy I. Uczniowie przebrani w piękne i pomysłowe stroje bawiły się do znanych i lubianych przebojów. Wybrano króla i królową balu. W klasach I-III królową została Monika Nowok, królem Maksymilian Pinocy, w klasach IV-VII - Amelia Gałuszka i Łukasz Piekarczyk. Wszystkie przebrane dzieci z klas I-III zostały nagrodzone upominkami. Nie mogło też zabraknąć słodkiego poczęstunku, który dzieci zjadły z apetytem. Dodatkową atrakcją była wata cukrowa przygotowana i ufundowana przez Szkolną Radę Rodziców. Był to niezapomniany, szalony bal, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Joanna Janik-Zemczak

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com