SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Nasza szkoła od wielu lat organizuje Dzień Seniora, Spotkanie jasełkowe z naszymi niepełnosprawnymi przyjaciółmi oraz występ dla rodziców i mieszkańców naszej miejscowości.

Tak też i w tym roku zaprosiliśmy 24 stycznia naszych dziadków i babcie na występ bożonarodzeniowy, w którym brali udział przedszkolacy i uczniowie. 25 stycznia do naszej szkoły licznie przybyli podopieczni, wychowawcy oraz pan dyrektor WTZ w Pszczynie-Starej Wsi. 26 stycznia swoją obecnością zaszczycili nas rodzice oraz goście, nie tylko z naszej miejscowości, aby zobaczyć jasełka, w których to postacie bajkowe przychodziły z darami do nowonarodzonego Jezusa. W gronie naszych miłych gości byli też ksiądz proboszcz oraz pani radna Maria Szostak. Nasi rodzice, aby jeszcze bardziej uświetnić te wydarzenia, upiekli pyszne ciasta dla seniorów i niepełnosprawnych przyjaciół. Przedstawienia jasełkowe, mimo naszej tremy i stresu, chyba nam się udały, gdyż odwiedziły nas tłumy widzów i otrzymaliśmy naprawdę gromkie brawa. Bardzo się z tego cieszymy, że możemy innym dawać wiele radości i przyjemności. Rodzicom i nauczycielom dziękujemy za przygotowanie nas i pomoc w tych uroczystościach.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć_1 - tutaj - serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Kubicy za udostępnienie zdjęć

Galeria zdjęć_2 - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com