SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.002. marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekcji umuzykalniającej „Poznaj świat muzyki” przygotowanej przez Agencję Muzyczną „Kontra”.

Tematem tegorocznego spotkania były instrumenty strunowe szarpane poczynając od dawnych, prymitywnych instrumentów z różnych części świata, poprzez instrumenty renesansowe, po współczesne. Dzieci poznały historię gitary – proces jej powstawania, budowę, odmiany oraz rolę jaką pełni zarówno w muzyce klasycznej, jak i rozrywkowej. Uczniowie, dzięki różnorodności przedstawionych instrumentów, odbyli podróż po wielu gatunkach muzycznych. Każde chętne dziecko mogło czynnie angażować się w tworzenie audycji.

Katarzyna Dudek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com