SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W czwartek 1. marca 2018 r. uczniowie kl. I-III wraz z nauczycielami udali się do Teatru Nowego w Zabrzu.

Celem naszego wyjazdu było obejrzenie spektaklu "Plastusiowy pamiętnik" - opowieści o fantastycznym świecie małego pomarańczowego ludzika z Tosinego piórnika. Sztuka teatralna w ciekawy sposób opisywała przygody ludzika z plasteliny i jego przyjaciół z piórnika - stalówki, ołówka, scyzoryka i gumki myszki. Przygody głównego bohatera oprawione były ciekawymi efektami dźwiękowymi i grą świateł. Aktorzy interesująco wypadli w swoich rolach, zapraszając dzieci do świata piórnika Tosi. Dzieci po zakończonym przedstawieniu były zadowolone i chętne do odkrywania nowych przygód Plastusia.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com