SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.009. marca uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach bibliotecznych, podczas których zostali uroczyście pasowani na czytelników.

Zanim jednak to nastąpiło ich starsze koleżanki z klasy VI - Julia Bobiec, Michalina Brudek i Martyna Bawaj - opowiedziały dzieciom, jak należy zachowywać się w bibliotece, zaprezentowały ciekawe książki napisane dla dzieci, zachęciły do wypożyczania i opowiedziały, jak należy dbać o książki. Uczniowie odgadywali zagadki dotyczące popularnych bajek, poprawiały tytuły wierszyków i baśni, do których wkradły się błędy. Pierwszoklasiści odwiedzili również szkolną bibliotekę i dowiedzieli się, jak z niej korzystać. Na zakończenie spotkania dzieci złożyły przyrzeczenie i zostały pasowane na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy i prezenty - zakładki do książek i odblaski.

Katarzyna Dudek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com