SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniu 17.04.2018 r. uczennice z kl. VI i VII brały udział w II Międzyszkolnym Przeglądzie Układów Tanecznych.

Impreza odbyła się w Szkole Podstawowej nr 8 w Rudołtowicach. Ogólnie startowało 8 szkół. Poziom wykonania układów był wysoki. Nasze uczennice wywalczyły III miejsce!!! Wyprzedziły nas tylko Goczałkowice, zajmując II miejsce i gospodarze, czyli Rudołtowice, zajmując I miejsce. Cały układ taneczny był opracowany i wyćwiczony z dziewczynami przez Panią Karolinę Głowińską, która prowadzi zajęcia taneczne w naszej szkole i nie tylko. Dziewczynki, które wystąpiły to: Małgorzata Kubica (kl. VII), Małgorzata Kolarczyk (kl. VII), Julia Schymura (kl. VII), Aleksandra Solarska (kl. VII), Natalia Brudek (kl. VII), Weronika Wala (kl. VII), Zofia Bochm (kl. VII), Emilia Skrzypczyńska (kl. VII), Michalina Brudek (kl. VI), Karolina Moczała (kl. VI), Julia Bobiec (kl. VI), Julia Stencel (kl. VI), Maria Buras (kl. VI), Martyna Bawaj (kl. VI). GRATULUJEMY!!!

Marek Smołka

Galeria zdjęć - tutaj

Więcej informacji na stronach POPP tutaj. Wideo tutaj.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com