SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.009 maja odbyły się w naszej szkole "Warsztaty Plastyczne". W zajęciach wzięło udział 42 dzieci z klas II, IIIa oraz IIIb.

Warsztaty przeprowadziła Pani Maria Żebrowska - instruktorka rękodzieła, która od kilkunastu lat zajmuje się hafciarstwem, florystyką, bibułkarstwem, filcowaniem, decoupage, ceramiką artystyczną oraz malarstwem. Pani Maria na co dzień współpracuje ze Skansenem - Zagrodą Wsi Pszczyńskiej, gdzie prowadzi swoje warsztaty artystyczne.

Organizatorka warsztatów zapewniła niezbędne materiały dla wszystkich uczestników. Uczniowie wykonali kolorowe obrazki w antyramie w technice malowanie na szkle. Zajęcia przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze, dzieci nawzajem motywowały się do działań. Warsztaty przyniosły dzieciakom dużo zabawy, radości i na pewno ciekawie wypełniły im czas. Tak powstawały prace... Zapraszamy do fotorelacji !!!

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com