SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Drużyna z naszej szkoły w składzie Maria Puchałka i Jan Wala z kl. IIIa zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Europejskim dla uczniów klas III. 

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 16 w Studzienicach. Konkurs miał na celu kształtowanie postaw proeuropejskich oraz kształtowanie postawy zainteresowania kulturą wybranych krajów Unii Europejskiej. Nasi uczniowie rozwiązywali quiz, który zawierał pytania dotyczące ogólnej wiedzy na temat Unii Europejskiej oraz słynnych zabytków. Marysia i Janek układali także puzzle przedstawiające znane miejsca w podanych krajach UE oraz wykazali się znajomością flag krajów należących do europejskiej wspólnoty. Po rozwiązaniu wszystkich zadań i zaciętej dogrywce nasz zespół zajął II miejsce. Gratulujemy wyniku oraz dużej wiedzy na temat Unii Europejskiej!

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com