SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W środę 23 maja 2018 r. uczniowie klas II, III a i III b wybrali się do pełnej tajemnic, podziemnej krainy Solilandii - świata magii, śmiechu i dziecięcej wyobraźni.

Tutaj ciągle coś się dzieje i nikt nie wie, co to nuda. Każda spędzona chwila i każdy zrobiony krok kierują małego odkrywcę ku wspaniałej, wielkiej przygodzie. Wędrówka po Trasie turystycznej przez Kopalnię Soli „Wieliczka” połączona była z odkrywaniem sekretów krainy bajek. Mali podróżnicy spotkali tu Skarbnika, pobawili się w towarzystwie wesołego Soliludka. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” wysłuchali też fragmentów ciekawej książki „Solilandia – pamiętnik wielickiego skrzata” i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dzieci znalazły dla siebie mnóstwo ciekawych gier i quizów, które świetnie poszerzyły ich wiedzę o dziejach Kopalni, pozwoliły rozwinąć kreatywność i umiejętność pracy w grupie.

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com