SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Festyn Rodzinny to jedna z większych imprez, które wpisały się w kalendarium szkoły. W tym roku świętowaliśmy dzień rodziny 9.06.2018 r.

Jak zwykle w organizację festynu zaangażowani byli rodzice (szczególnie z kl. V), nauczyciele oraz uczniowie. Pogoda co prawda nie dopisała nam na 100%, ale zabawa była udana. Festyn rozpoczął się przywitaniem przez Pana Dyrektora. Na początku pierwszaki rozbawiły nas swoim występem "Babuszki - staruszki". Potem ruszyliśmy w taniec integracyjny "Belgijka". Podczas festynu uczniowie pokazali swoje talenty w grze na instrumentach, śpiewie i tańcu. Były też rozgrywki sportowe i potyczki rodzinne. W trakcie zabawy można było dobrze zjeść oraz zaspokoić pragnienie. Festyn był udaną imprezą, dobrze wszyscy się bawili i byli zadowoleni.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj (dziękujemy Panu P. Kubicy za udostępnienie zdjęć)

Jesteśmy także wdzięczni naszym sponsorom, którzy wspomogli nas finansowo.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com