ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 22 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Krótki program artystyczny przygotowała klasa II pod kierunkiem Pani Beaty Chrobok. W dalszej części uroczystości uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali z rąk Pana Dyrektora oraz wychowawców klas nagrody książkowe, a starsi uczniowie świadectwa z czerwonym paskiem, czyli promocję z wyróżnieniem. Uczniowie kl. IV-VII, którzy osiągnęli najwyższe średnie ocen oraz wykazali się sukcesami sportowymi, otrzymali stypendia.

Dyplomy oraz nagrody książkowe otrzymali także uczniowie, którzy w Szkolnym Konkursie Recytatorskim zdobyli wyróżnienie „S”. Natomiast uczniowie za zdobycie kolejnych miejsc otrzymali upominki i dyplomy. Dla najlepszych uczniów w Szkolnym Konkursie Ortograficznym dla starszych klas również były przewidziane dyplomy i nagrody książkowe. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa oraz życzyli przede wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Do wakacji zostało:
2 2
1 1
9 9
dni
0 0
3 3
godzin
3 3
2 2
minut
2 2
5 5
sekund

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com