SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Nasza szkoła i przedszkole włączyły się do akcji organizowanej przez Hospicjum w Pszczynie. Akcja ta nosi tytuł „Znaki Nadziei”...

... i ma na celu promowanie idei hospicyjnej, tak aby pokazywać ilu ludzi ma otwarte serca na potrzeby nieuleczalnie chorych. Swoją gotowość do pomocy pokazaliśmy poprzez sadzenie cebulek żonkili, które zakwitną na wiosnę wokół naszej szkoły na znak dawania innym nadziei. 10 października 2018 r. na uroczystej inauguracji tej akcji odebraliśmy tabliczkę „Znaki Nadziei”, którą umieściliśmy przed szkołą w miejscu, gdzie posadziliśmy cebulki kwiatowe. Cebulki żonkili ufundowali nasi rodzice, za co im bardzo dziękujemy.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com