SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 28.09.2018 r. uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. Jest to jeden z najważniejszych i najbardziej radosnych dni w czasie roku szkolnego.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili rodzice, burmistrz Pszczyny Pan Dariusz Skrobol, zastępca burmistrza Pani Barbara Sopot-Zembok, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pan Mirosław Polok oraz nauczyciele i uczniowie. Pierwszoklasiści pod opieką swojej wychowawczyni – Pani Anny Kozyra – przygotowali program artystyczny. W pięknie udekorowanej na tę okazję sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie. Następnie wszyscy uczniowie klasy pierwszej dostąpili zaszczytu pasowania na ucznia przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, która dotykała symbolicznym ołówkiem ramienia każdego pierwszaka. Potem uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki oraz drobne upominki. Na koniec pan dyrektor Mirosław Polok oraz burmistrz Pan Dariusz Skrobol skierowali do pierwszoklasistów ciepłe słowa, witając ich wśród „braci uczniowskiej” oraz życzyli wielu sukcesów w nauce.

W dalszej części uroczystości uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią - Panią Joanną Janik-Zemczak - powitali pierwszaków i rozdali prezenty. Podczas uroczystości prowadzonej przez uczennice kl. VII zarówno pierwszaki jak i uczniowie klasy II zaprezentowali się wspaniale. Z całą pewnością dzień ten pozostanie na długo w pamięci pierwszoklasistów i ich rodziców.

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

Informacja o wydarzeniu oraz zdjęcia na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Pszczynie - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com