SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0012 października 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbyły się obchody przypadającego na 14 października Dnia Edukacji Narodowej.

Jest to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r.
Święto to uczciliśmy uroczystą akademią, którą przygotowała klasa VII. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiła część artystyczna. Było trochę śmiechu, ale i wzruszeń. Najwięcej emocji wzbudził piękny śpiew naszej uczennicy Michaliny Brudek. Po występie klasy VII głos zabrała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, by w imieniu wszystkich uczniów podziękować Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich edukację. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor. Wyraził wdzięczność wszystkim nauczycielom i pracownikom za pracę w poprzednim roku szkolnym i złożył życzenia uczniom. Warto dodać, że tak miły dla nas wszystkich dzień był w tym roku wyjątkowo uroczysty, gdyż praktycznie każdy uczeń nie zapomniał o odpowiednim, odświętnym stroju. Oby tak dalej.

Agata Szafron

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com