SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0031 X 2018 r. obchodziliśmy Dzień Dyni połączony z Dniem Angielskim. Święto dyni poprzedzone było konkursem na "Najładniej wydrążoną dynię oraz zwierzątko dyniowe".

W konkursie wzięło udział wielu uczniów, a ich prace były pomysłowe i ciekawe. Komisja oceniająca dynie miała problem z wyborem najlepszych prac, bo wszystkie wykonane były estetycznie i ładnie. W Dniu Dyni obowiązywał kolor pomarańczowy lub przebranie dyniowe. Ubrani na pomarańczowo zebraliśmy się na sali gimnastycznej aby świętować także Dzień Angielski. Uczniowie klasy VII i VIII zapoznali nas z historią Stanów Zjednoczonych, a następnie przedstawili musical "Życie Hamiltona". Miłą niespodzianką dla wszystkich była zupa dyniowa z grzankami, przygotowana przez panie z kuchni. Uczniowie klasy VII upiekli słodkości dyniowe. Cała uroczystość zakończyła się rozdaniem nagród uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dyniowym. Na koniec postanowiliśmy, że Dzień Dyni wpiszemy na stałe w kalendarium szkolne.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com