SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.009 listopada 2018 r. miała miejsce uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. W tym roku było to wyjątkowe wydarzenie, gdyż świętowaliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Akademia ta była tylko jednym z wielu elementów obchodów tej rocznicy, które miały miejsce w naszej szkole w ciągu całego roku. Przygotowały ją klasy VIII i VII. Występujący przedstawili zarys historii Polski od momentu jej znalezienia się pod zaborami do roku 1918, kwestie merytoryczne przeplatając treściami artystycznymi. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w jednoczesnym odśpiewaniu Hymnu narodowego. Równo o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com