SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Jak to zawsze bywa, kiedy Mikołaj do szkoły przybywa, wówczas prezenty otrzymują grzeczne dzieci.

Tak też było w naszej szkole, kiedy pojawił się Mikołaj wszyscy mieli nadzieję, że dostaną prezent, ale z naszym Mikołajem nie było tak łatwo. Najpierw trzeba było wykonać Jego zadania. Każda klasa musiała odpowiedzieć na pytanie Mikołaja. Co prawda niektórym klasom udzielanie odpowiedzi nie szło za dobrze. Jednak wszyscy wiemy, że Mikołaj jest dobry i prezenty dał wszystkim, nawet i dorosłym. Dziękujmy Mikołajowi oraz rodzicom za sponsorowanie czekoladowych smakołyków.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com