SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0020 grudnia 2018 r. uczniowie klasy VII wybrali się do Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Wizyta ta była okazją do zgłębienia wiedzy na temat drogi Śląska do odzyskania niepodległości.

Muzeum to należy do grupy obiektów interaktywnych, zatem uczniowie mogli w aktywny sposób oglądać obiekty i dowiadywać się różnych ciekawych informacji.

Po dużej dawce wiedzy nadszedł czas na rozrywkę. Po wizycie w muzeum młodzież udała się do pobliskiej kręgielni. Dla niektórych była to pierwsza okazja do gry w kręgle. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Z głową pełną nowych wiadomości i wrażeń z uśmiechami, cali i zdrowi wróciliśmy do Wisły Wielkiej.

Agata Szafron

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com