SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Święta to nie tylko czas otrzymywania prezentów. Jest to także czas dzielenia się z innymi. Nie zapomnieli o tym uczniowie klasy VII.

Postanowili w ten szczególny czas włączyć się w działania dobroczynne. Wzięli udział w akcji przygotowania paczek biednym i niepełnosprawnym organizowaną przez Parafię w Wiśle Wielkiej. Mamy nadzieję, że dary, wśród których znalazły się m.in. słodycze, kosmetyki, żywność oraz świąteczne ozdoby, przyniosły obdarowanej Pani dużo radości.

Uczniowie postanowili także spotkać się z jedną ze starszych mieszkanek Wisły Wielkiej. Najpierw grupka uczniów z racji tego, że Pani Frania mieszka sama, odwiedziła ją i zaproponowała pomoc w przedświątecznych porządkach. Następnie w trakcie tzw. klasowej wigilijki całą klasą przyszliśmy do domu Pani Frani z życzeniami i drobnym upominkiem. Młodzież zaśpiewała świąteczne piosenki oraz złożyła życzenia. Pani Frania bardzo się wzruszyła, uczniowie także byli poruszeni tym spotkaniem. Wszyscy zgodnie przyznali, że dawanie daje dużo więcej satysfakcji niż branie.

Agata Szafron

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com